Telefon

+420 728 765 327

E-mail

info@kapkaprozivot.cz

OC Plaza, Palachova 1404/2, Liberec

Vystudovala jsem Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, obor všeobecné lékařství. Již v průběhu studií jsem se zajímala o svět buněk a tkání pod mikroskopem a proto jsem se rozhodla se tomuto tématu věnovat i po studiích. Zvolila jsem obor patologické anatomie, který se zabývá hodnocením tkání a buněk – biopsií a cytologií. V tomto oboru jsem získala dvě atestace a pracovala více než dvacet let.

Zkušenosti, které jsem nabyla během své práce v této oblasti medicíny mě vedly k propojení s metodami a postupy, které nejsou v klasickém typu medicíny obvyklé. Dovedly mě k zájmu mimo jiné i o vyšetření živé kapky krve, která spojuje nejenom práci s mikroskopem, ale rovněž osobní setkání s klientem a hledání společné cesty k jeho úzdravě a tělesné harmonii.

Cesta mě dále dovedla k Solfeggio frekvencím a přes ně k zájmu o oblast léčivých vibracím a k ladičkám jako takovým. Svět ladění mně učaroval, neboť jejich prostřednictvím tak může mít každý přístup k jedinečným nástrojům, které naladí tělo a mysl do harmonie a pohody, a začne se naplňovat motto: “Zdravý duch a harmonie v nás vedou k zdravému fyzickému tělu”.

S ladičkami sama pracuji a mnoho druhů jsem jich za své praxe vyzkoušela.

Rozhodla jsem se proto dodávat pouze kvalitní, hliníkové ladičky od předních ověřených výrobců, kteří svým produktům a i vám garantují, že ladička si bude “držet” svojí frekvenci po celou dobu životnosti. Samozřejmostí je i výstupní kontrola ladiček před dodáním zákazníkům. Hliník zaručuje lehkost a bezkonkurenčně dlouhotrvající zvuk ladičky po jejím rozeznění.

Jaké ladičky si vybrat? Předně jde o záměr, zda budete pracovat s ladičkami pro sebe nebo své blízké okolí, pro své zdraví, pro dosažení harmonie vašeho těla a mysli, případně využít určitých frekvencí k proniknutí mnohem výše… Nebo zda se plně věnujete Terapiím zvukem nebo jiným terapeutickým postupům, kde se mohou ladičky případně s minerálními nástavci stát velice významným doplňkem vaší práce.

Pokud máte jasno, jaké frekvence jsou pro vaši práci ty pravé stačí vybrat mezi několika výrobci a možná i trochu intuitivně zvolit tu, která vás oslovila. Pokud se ve frekvencích a jejich účincích na lidské tělo a mysl ještě ne zcela orientujete, rádi s vámi váš záměr zkonzultujeme a vhodnou sestavu doporučíme.

Můžete se i přihlásit na pravidelně pořádané pracovní semináře, které pořádám věnované ladičkám a práci s nimi, kde se s nimi můžete blíže seznámit a osobně si je vyzkoušet nebo se objednat ke mně na individuální konzultaci nebo terapii.

Ve všech případech jsem ráda, že jste tento prostor našli a udělám vše proto, aby jste získali to, co potřebujete nebo si přejete a aby vám ladičky sloužily k účelu, pro který jste se rozhodli si je pořídit.

A pokud je a jejich tón ještě neznáte, zkuste je vyzkoušet…stojí to za to.