Telefon

+420 728 765 327

E-mail

info@kapkaprozivot.cz

OC Plaza, Palachova 1404/2, Liberec

Vybíráte si terapeutickou ladičku a nevíte pro kterou se rozhodnout?

Na trhu je mnoho možností, jaké ladičky si pořídit do své ordinace alternativního lékaře, terapeuta nebo domů pro své vlastní využití. Pokud si přeji, aby mně ladička poskytovala své služby přesně tak, jak má, je potřeba dodržet několik zásad při jejich výběru:

Doporučujeme soustředit se při nákupu na střední nebo vyšší třídu terapeutických ladiček, které trh nabízí.
Námi nabízené ladičky jsou hliníkové, které mají krásný, jasný a dlouhotrvající zvuk a jsou lehké (velmi oceníte při delší práci).
Tento typ ladiček je vyráběn buď litím hliníku do formy – lisované ladičky nebo vyříznutím z hliníkových tyčí – ručně obráběné ladičky. Tyto ručně vyrobené ladičky jsou považovány za kvalitnější, drží si trvale svou frekvenci, vytvářejí lepší a déle trvající tón.
Naši dodavatelé se specializují na ladičky ručně vyrobené a garantují stálost její frekvence. Většina tradičních výrobců podrobuje výstupní kontrole každou ladičku, která opouští výrobu.

Solfeggio frekvence - Posvátná harmonie z produkce Jonathan Goldman

Při výběru ladičky lze postupovat buď zapojením intelektu, tedy na co ladičku potřebuji, nebo intuitivně, zapojením pravé mozkové hemisféry, která ladička mě přitahuje. Nápomocné mohou být i kurzy a semináře, literatura, internet, ale v hlavní míře to je právě vaše intuice, která ve spojení s teoretickými znalostmi způsobí, že laděním můžete po nějakém čase dosáhnout neuvěřitelných výsledků jak v zbavování se akutních nebo chronických problémů, které vás trápí, tak v ladění své mysli a navozování harmonie a klidu ve vašem osobním prostoru. Čím více s ladičkami budete pracovat, tím více se bude posilovat Vaše intuice a budete vědět, po jaké ladičce v tu danou chvíli sáhnout.
Nemusíte se bát, že si můžete ladičkami ublížit, energeticky si tělo vezme jakoukoli frekvenci, kterou mu dáte, a použije ji tak, jak samo potřebuje. Pokud tělo frekvenci nechce, odmítne ji. Vy pak můžete cítit disonanci a ladičku v ten den odložíte, byť jste jí před tím mnoho dní používali. Vždy je dobré ctít pravidlo, že méně je více, s ladičkami nemusíme trávit hodiny, naopak, na začátek stačí deset, patnáct minut. Tělo a mysl se bude při opakovaném používání vylaďovat stále snadněji a rezonovat s ladící frekvencí. A to je naším cílem. Vyladění těla a mysli, harmonie a rovnováha..