Telefon

+420 728 765 327

E-mail

info@kapkaprozivot.cz

OC Plaza, Palachova 1404/2, Liberec

Proč zvolit cestu ladění?

Ladičky jsou jednoduchým nástrojem pro každého, kdo si přeje uvést své tělo a mysl do harmonie a rovnováhy.  A pokud je nastolena harmonie a rovnováha nepotřebuje naše tělo upozorňovat na nerovnováhu prostřednictvím nemoci.

Ladičky působí ve všech těchto oblastech:

  • fyzická (svaly, klouby, šlachy, páteř, bolesti, produkce oxidu dusnatého)
  • emoční (traumata a bloky z minulosti, potlačené emoce)
  • mysl (nefunkční vzorce chování, stres, uvolnění a nastavení meditační roviny
  • duševní (otevření se vizím, inspiraci, spojení s vyšším já)
  • duchovní (napojení na Univerzální energetické pole, uvědomění si, kdo opravdu jsem)

Léčení frekvencemi zná mnohý z klasické medicíny pod pojmy elektroléčba, magnetoterapie. Práce s ladičkami pracuje v podstatě na podobném principu, ale výhodou je naprostá indidivuálnost a přizpůsobení se konkrétnímu člověku, jeho potřebám. Zapojení intuice, posílení samoléčících procesů v těle a mysli.

 

Koncovky s minerály

 

Pro ty z vás, kteří se rozhodli pořídit si ladičky pro své osobní užití či pro doplnění terapeutické, masérské nebo jiné činnosti je možné následující ladičky u nás zakoupit. Jedná se o hliníkové ladičky s jasným dlouhotrvajícím zvukem, ručně vyráběné.

K výběru ladičky, ladiček, sad ladiček nebo koncovek s minerály můžete navštívit eshop Kapka pro zivot .  Pokud byste měli speciální požadavek, případně nenašli co hledáte v nabídce eshopu pošlete prosím jednoduchou objednávku nebo požadavek emailem na prodej(Nahraďte tuto závorku znakem zavináče)kapkaprozivot.cz

Pokud si nejste jisti, které by pro vás byly vhodné neváhejte nás kontaktovat a dohodneme společně vhodnou sestavu. Pokud se chcete s ladičkami seznámit více a myslíte si, že by vás mohly nadále provázet zkuste jeden z mých dalších seminářů, kde se dozvíte více a můžete si i práci s ladičkami sami vyzkoušet.