Telefon

+420 728 765 327

E-mail

info@kapkaprozivot.cz

OC Plaza - Business centrum, Palachova 1404/2, Liberec

Pro ty z vás, kteří se rozhodli pořídit si ladičky pro své osobní užití či pro doplnění terapeutické, masérské nebo jiné činnosti je možné následující ladičky u mě zakoupit. Jedná se o hliníkové ladičky s jasným dlouhotrvajícím zvukem, ručně vyráběné.

K výběru ladičky, ladiček, sad ladiček nebo koncovek s minerály můžete navštívit eshop Kapka pro zivot , kde nákup zrealizujete.  Pokud byste měli speciální požadavek, případně nenašli co hledáte v nabídce eshopu pošlete prosím jednoduchou objednávku nebo požadavek emailem na prodej(Nahraďte tuto závorku znakem zavináče)kapkaprozivot.cz s vaším jménem, adresou, telefonem a my vám zašleme platební a dodací informace. Aktuální nabídka ladiček je v níže uvedeném ceníku.

Pokud si nejste jisti, které by pro vás byly vhodné neváhejte nás kontaktovat a dohodneme společně vhodnou sestavu. Pokud se chcete s ladičkami seznámit více a myslíte si, že by vás mohly nadále provázet zkuste jeden z mých dalších seminářů, kde se dozvíte více a můžete si i práci s ladičkami sami vyzkoušet.

 

 

 

Ladičky C a G
Ladička 136.1Hz (ÓM) s těžítky
Souprava ladiček Harmonické spektrum
Koncovky s minerály